Menu Close

1,2 proc. parama

 Dėkojame tėvams, darbuotojams ir visiems, kurie skyrė 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Vilniaus Santariškių lopšeliui-darželiui.

 Prašome Jūsų ir šiemet skirti 1,2 proc. (GPM) Vilniaus Santariškių lopšeliui-darželiui.

 Paremdami ugdymo įstaigą, Jūs prisidedate prie šių tikslų įgyvendinimo:

– įstaigos vėliavos ir himno sukūrimo (įrašyti studijinę fonogramą),

– vidaus erdvių puoselėjimo (tęsiamas dizaino projektas),

– skaitymo erdvių vaikams sukūrimo (bibliotekėlių įkūrimas, knygų pirkimas),

– vaikų žaidimo aikštelių dangos tvarkymo,

– sporto aikštyno projekto vizijos parengimo ir įkūrimo (bandoma :)),

– gamtamokslinio tyrinėjimo erdvių kūrimo,

– įstaigos inovacinių erdvių kūrimo,

– ugdymo centrų ir erdvių praturtinimo ugdymo priemonėmis, skirtomis įvairių vaikų kompetencijų ugdymui,

– ugdomųjų projektų organizavimo ir vykdymo.

VMI informacija dėl 1,2 proc. paramos skyrimo
Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Pažymime, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Prašymus galima pateikti tik e. būdu prisijungiant prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos adresu: https://deklaravimas.vmi.lt , pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki 2022 m. gegužės 2 dienos.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

Skip to content