Menu Close

Istorija

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

2015 metų sausio mėnesį Santariškėse duris atvėrė naujas vaikų lopšelis-darželis. Tai – antrasis darželis Vilniuje, suplanuotas bei pastatytas jau nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu ir svarbi dalis Vilniaus miesto savivaldybės programoje, kuri numato užtikrinti sąlygas visiems vaikams lankyti darželį.

Santariškių bendruomenė pasidžiaugė, jog statybos buvo užbaigtos laiku, ir nors oficiali darbų pabaiga buvo numatyta tik 2015-ųjų vasarį, tačiau vaikai į darželį rinkosi jau sausio pradžioje.

Moderniame, aukščiausią energetinio efektyvumo A+ klasę atitinkančiame pastate įrengtas geoterminis šildymas, investuota į inovatyvias technologijas, todėl darželyje yra šilta ir naudojama mažai energijos išteklių. 3,5  tūkst. m² ploto pastate įsikūrusiame naujajame Santariškių darželyje gali būti ugdoma apie 250 vaikų.

Dėl naujo darželio atsiradimo būtent Santariškėse, labai stengėsi šiame mikrorajone gyvenančių ir dirbančių iniciatyvių vilniečių bendruomenė, tačiau darželis buvo pastatytas tik Savivaldybės lėšomis. Mokestis už vaiko išlaikymą šiame darželyje yra toks pats, kaip ir kituose sostinės valstybiniuose darželiuose.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Skip to content