Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencijos tvarkos aprašas

Specialiųjų tyrimų tarnybos parengta atmintinė: Parsisiųsti PDF formatu

Pranešimo apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimą forma:  Parsisiųsti PDF formatu

LR specialiųjų tyrimų tarnyba vykdo kriminalinę žvalgybą, siekdama atskleisti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ir užkirsti joms kelią. Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse yra nustatytos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos: kyšininkavimas (225 straipsnis), prekyba poveikiu (226 straipsnis), papirkimas (227 straipsnis), piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimas (229 straipsnis) ir kita.

Už korupcinio pobūdžio veikas gresia baudžiamoji atsakomybė tiek kyšio davėjui, tiek kyšio ėmėjui.

KUR KREIPTIS

Specialiųjų tyrimų tarnybos „karštosios linijos“ telefonas +370 5 266 3333, el.paštas pranešk@stt.lt

Kas yra korupcija?

STT ANTIKORUPCINIAI VAIZDO ĮRAŠAI